Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna organizuje wideokonferencje dot. Polskiej Strefy Inwestycji

Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna organizuje wideokonferencje dot. Polskiej Strefy Inwestycji

Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. zaprasza na cykliczne webinarium pod tytułem „Wsparcie nowych inwestycji w ramach Polskiej Strefy Inwestycji”.

Czym jest Polska Strefa Inwestycji?

Polska Strefa Inwestycji to krajowy program wspierania nowych inwestycji, w ramach którego przedsiębiorcy przeprowadzający nowe inwestycje mogą skorzystać z pomocy publicznej w postaci zwolnienia z podatku dochodowego. Ten program pomocowy ma charakter powszechny, co oznacza, że każda nowa inwestycja spełniająca określone prawem kryteria może zostać objęta wsparciem, niezależnie od tego, kto i gdzie ją przeprowadza. Polska Strefa Inwestycji zastąpiła program Specjalnych Stref Ekonomicznych i posiada wszystkie ich zalety a dodatkowo, w nowym programie wprowadzono m.in. szereg rozwiązań dostosowujących go do zmian zachodzących na rynku gospodarczym oraz poprawiających dostępność oferowanej pomocy.

Wideokonferencje będą odbywać się w każdy czwartek sierpnia i września 2020 r., o godz. 10.00. Aby poznać szczegółowe informacje o Polskiej Strefie Inwestycji, wystarczy zarejestrować się na wybrany przez siebie dogodny termin a następnie dołączyć w określonym terminie do spotkania. Formularz rejestracyjny (jak i inne informacje na temat PSI) jest dostępny na stronie internetowej pod adresem http://www.wmsse.com.pl/webinaria/. Dołączenie do konferencji jest bardzo łatwe – w określonym terminie wystarczy kliknąć w link przesłany na adres e-mail podany w trakcie rejestracji lub sam link skopiować do paska adresu przeglądarki internetowej a następnie akceptować pojawiające się komunikaty. Wymagania sprzętowe są niewielkie – do interaktywnego uczestnictwa wystarczy komputer z dowolnym systemem operacyjnym, wyposażony w mikrofon, głośniki i kamerę internetową oraz dostęp do Internetu. W przypadku, gdy ktoś nie chce aktywnie uczestniczyć w spotkaniu, wystarczy komputer wyposażony w głośniki.

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu.

Skip to content